Sídlo

Komárov 262
78501 Komárov u Šternberka
Česko

Kontaktní adresa

Domov seniorů Komárov
Komárov
78501 Komárov u Šternberka
Česko

Domov seniorů Komárov
Komárov
78501 Komárov u Šternberka
Česko

Rok založení
2016
026 66 464
Statutární zástupce
Andrea Kantorová
Kontaktní osoba
Andrea Kantorová
Telefon
775719513
Druh poskytované sociální služby
Domovy pro seniory
Domovy se zvláštním režimem
Forma poskytované sociální služby
Pobytová
Převažující věková kategorie klientů
od 86 do 95 let
Místo působnosti
Komárov
Cílová skupina
  • senioři
Bližší specifikace poskytované služby

Domov pro seniory Komárov je koncept kvalitního bydlení pro seniory s veškerou sociální, 24 hodinovou zdravotní péčí v klidném prostředí na okraji obce Komárova u Šternberka.

Našim klientům nabízíme 50 dvoulůžkových pokojů s vlastní bezbariérovou koupelnou a bezbariérovým WC v třípatrové budově, s komplexními pečovatelskými službami s lékařským dohledem, kvalitně proškoleným personálem, bohatými aktivitami a celodenním stravováním.

Z celkového počtu 100 lůžek nabízíme 90 lůžek v Domově se zvláštním režimem, ve kterém poskytujeme specializovanou péči klientům se sníženou soběstačností z důvodu jejich onemocnění. Nejčastěji se jedná o klienty s demencí způsobenou Alzheimerovou chorobou, stařeckou demenci nebo jiný typ demence ve všech stádiích. Tato služba je určena klientům ve věku 50+.

Zbývajících 10 lůžek patří pod službu Domov seniorů, ve kterém poskytujeme péči klientům se sníženou soběstačností z důvodu jejich věku. Tato služba je určena klientům ve věku 55+. 

V Domově seniorů Komárov se snažíme klientům vytvořit důstojné prostředí, které se zaměřuje a klade důraz na rozdílné a osobité potřeby a přání každého klienta.

Formulář pro rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat zprávu přímo poskytovateli služeb bez nutnosti otevírat e-mailový klient v počítači.
Využití osobních údajů
Zpracování se řídí podle směrnice.